Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena F

logo

| Falta Jiří

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 966 | Mobil: 739 531 464 | Email: J.Falta@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Fiala Štěpán

Provoz strojů
Tel.: 221 990 975 | Mobil: 733 674 322 | Email: S.Fiala@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Fojtů Petr

Provoz strojů
Tel.: 221 990 927 | Mobil: 731 144 870 | Email: P.Fojtu@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Fojtů Olena

Provoz strojů
Email: O.Fojtu@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Fornůsek Tomáš

Technologie
Tel.: 221 990 906 | Email: T.Fornusek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Frelichová Tereza

Vedení RCMT
Tel.: 221 990 900 | Mobil: 605 205 900 | Email: T.Frelichova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Fürbacher Michal

Sekretariát
Tel.: 221 990 935 | Mobil: 607 957 446 | Email: M.Furbacher@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2017
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů