Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena H

logo

| Horejš Otakar

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 953 | Mobil: 605 205 932 | Email: O.Horejs@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Horník Josef

Technologie
Tel.: 224 359 361 | Mobil: 605 205 909 | Email: J.Hornik@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Hornych Tomáš

Provoz strojů
Tel.: 221 990 956 | Mobil: 731 628 558 | Email: T.Hornych@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Hornych Jan

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 938 | Mobil: 605 205 938 | Email: J.Hornych@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Hosnedl Stanislav

Technologie
Tel.: 221 990 967 | Email: S.Hosnedl@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Houša Jaromír

Projektové řízení
Tel.: 221 990 910 | Mobil: 605 205 910 | Email: J.Housa@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2017
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů