Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena K

logo

| Kekula Josef

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 960 | Email: J.Kekula@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kohút Peter

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 955 | Mobil: 731 628 557 | Email: P.Kohut@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kolář Martin

Vývoj strojů
Tel.: 224 359 342 | Mobil: 731 628 551 | Email: M.Kolar@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kolář Petr

Vedení RCMT
Tel.: 221 990 926 | Mobil: 605 205 926 | Email: P.Kolar@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Konečný Petr

Technologie
Tel.: 221 990 961 | Email: P.Konecny@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kopačka Ján

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 937 | Mobil: 734 424 280 | Email: J.Kopacka@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kopecká Ester

Projektové řízení
Tel.: 221 990 989 | Mobil: 605 205 931 | Email: E.Kopecka@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kosek Zdeněk

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 965 | Mobil: 733 674 324 | Email: Z.Kosek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Koubek Jan

Provoz strojů
Tel.: 221 990 949 | Mobil: 731 681 328 | Email: J.Koubek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Kovalčík Jaroslav

Technologie
Tel.: 221 990 976 | Mobil: 739 462 350 | Email: J.Kovalcik@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Krannich Tomáš

Vývoj strojů
Tel.: 224 359 338 | Mobil: 734 510 144 | Email: T.Krannich@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2017
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů