Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena P

logo

| Panteleev Alexander

Provoz strojů
Tel.: 221 990 985 | Mobil: 605 205 914 | Email: A.Panteleev@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Patočka Karel

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 968 | Mobil: 776 077 594 | Email: K.Patocka@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Perlácová Tereza

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 983 | Mobil: 605 205 912 | Email: T.Perlacova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Petráček Petr

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 970 | Mobil: 605 205 920 | Email: P.Petracek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Poláček Miloš

Provoz strojů
Email: M.Polacek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Přindová Simona

Sekretariát
Tel.: 221 990 964 | Mobil: 605 205 924 | Email: S.Prindova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2018
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů