Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena S

logo

| Smejkalová Dana

Sekretariát
Tel.: 221 990 909 | Mobil: 605 205 922 | Email: d.smejkalova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Smolík Jan

Projektové řízení
Tel.: 221 990 918 | Mobil: 605 205 918 | Email: J.Smolik@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Souček Pavel

Pedagogika
Tel.: 224 359 320 | Mobil: 605 205 915 | Email: P.Soucek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Sova Jiří

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 904 | Mobil: 731 127 158 | Email: J.Sova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Stach Eduard

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 969 | Mobil: 723 422 770 | Email: E.Stach@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Stejskal Michal

Technologie
Tel.: 221 990 946 | Mobil: 733 144 725 | Email: M.Stejskal@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Sulitka Matěj

Projektové řízení
Tel.: 221 990 944 | Mobil: 605 205 927 | Email: M.Sulitka@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2017
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů