Seminář Inprocesní měření na obráběcích strojích

25.4.2019 - 25.4.2019

Přijměte srdečné pozvání na odborný seminář „Inprocesní měření na obráběcích strojích“, který pořádá ČVUT v Praze, Fakulta strojní, RCMT ve spolupráci s Technologickou platformou strojírenské výrobní techniky, Společností pro obráběcí stroje a Českomoravskou společností pro automatizaci v rámci řešení projektu NUCLEI.

Kdy: ve čtvrtek dne 25. 4. 2019 od 9.00 hod.
Místo konání: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Horská 3, Praha 2, posluchárna č. 136
Účast na semináři je zdarma.

K účasti se prosím registrujte do čtvrtka 18. 4. 2019 prostřednictvím webového formuláře.

Kapacita je omezena na 80 účastníků včetně přednášejících, termín registrace proto určuje prioritu účasti, pokud by bylo více zájemců, než je disponibilních míst v sále.

Pozvanka