EIT Manufacturing Doctoral School 2023

Zúčastněte se EITM DS Welcome Ceremony & Business Hackathon 2023 – výzva pro studenty doktorského studia ČVUT – účast je zdarma.

Studenti doktorského studia ČVUT mají možnost se zdarma zúčastnit týdenní události EITM DS Welcome Ceremony & Business Hackathon 2023 pořádané na ČVUT v Praze za štědré podpory EIT Manufacturing v rámci kompletně dotovaného rozšiřujícího dvouletého doktorského programu Doctoral School – EIT Manufacturing zaměřeného na inovace a podnikání (I&E). Tato samostatná událost je organizována jako nezávazné seznámení se s programem EITM DS, na které budete mít příležitost potkat se s komunitou PhD studentů EITM DS a novými uchazeči také z dalších partnerských universit (Arts et Métiers ParisTech, FEUP, University of Tartu, University of Mondragon, STUBA a Grenoble INP) během řešení skutečného industriálního problému (hackathon), technických hands-on zkušeností a I&E programu zaměřeného na zlepšení „měkkých“ dovedností. Vše pod vedením zkušených odborníků a evropských inovačních expertů (Henri Mennens, Sara Alonso)

Základní informace:

• Datum: 23. – 29. 3. 2023
  • Pro koho: studenti doktorských programů.
  • Cena: celá událost je díky velkorysé podpoře EITM pro všechny přihlášené doktorandy partnerských universit ZCELA ZDARMA, což zahrnuje i veškeré zázemí viz program.
  • Místo konání: ČVUT v Praze, Fakulta strojní a ČVUT (CIIRC).
  • Oficiálním jazykem EITM DS je Angličtina.
  • Účast je zcela nezávazná (pokud usoudíte v průběhu, že je akce pro vás nezajímavá, prostě ji přerušíte).
  • Zápis: Aplikační portál:
    Apply online! – EIT Manufacturing Doctoral School
    (Short Programmes (for PhD Students & Professionals), Welcome Ceremony & Business Hackathon 2023).
    Portál je otevřen do 22. 2. 2023.
  • Požadavky: na účastníky nejsou kladeny žádné specifické vstupní předpoklady (krom komunikační znalosti angličtiny, kterou nemusíte nikde deklarovat).

Podrobný program je ZDE

Pokud máte v životě inovační či podnikatelské ambice, rádi byste si rozšířili obzory, zdokonalili své komunikační dovednosti, vyzkoušeli si týmovou práci při řešení skutečného problému z technické praxe, či prostě získali nové zážitky, neváhejte se zapsat a zúčastnit. Počet míst je omezený (max. 30 účastníků celé akce). Využijte tuto příležitost, program je velice pozitivně hodnocený již aktivními studenty, má pevnou, transparentní a kvalitní strukturu (veškeré informace jsou dostupné na odkazech výše), vedou ho špičkoví odborníci a pro doktorandy ČVUT v Praze je za podpory EU a EIT zdarma.

Podělte se o tuto možnost se svými přáteli/kolegy/mentory, které by mohla akce zajímat.

V případě dotazů kontaktujte Ing. Martina Mareše, Ph.D. telefonicky (00420 605 205 913) či emailem (m.mares@rcmt.cvut.cz); nabízíme také možnost se pojit přes MS-Teams v pevných dnech a hodinách, během kterých M. Mareš zodpoví veškeré dotazy týkající se celého EITM DS programu a týdenní Welcome Ceremony & Business Hackathon 2023.

Termíny konzultací na odkazu MS-Teams zde:

Čtvrtek 16. 2. 15:00-17:00 hod.
Pondělí 20. 2. 10:00-12:00 hod.