Doctoral Summer School 2023

10 července, 2023 - 21 července, 2023

Čtrnáctidenní intenzivní mezinárodní kurz zaměřený na podnikatelství a inovace pro studenty doktorského studia ČVUT v Praze.

Staňte se součástí komunity EIT-M Doctoral School a získejte technické hands-on zkušenosti se zahraničními partnery. Zlepšete své soft-skills v rámci Innovation & Entrepreneurship programu pod vedením zkušených koučů a inovačních expertů.

ČVUT v Praze díky svému členství v evropském konsorciu EIT Manufacturing spoluorganizuje se STU v Bratislavě čtrnáctidenní intenzivní mezinárodní kurz zaměřený na podnikatelství a inovace – Doctoral Summer School. Tato událost probíhá kontaktní formou a to od 10. do 21. 7. 2023, první týden v Bratislavě, druhý týden v Praze. Zastřešujícím tématem letní školy je „Smart Systems for Resilient Manufacturing (SSRM) and Market Exploration“. Pokud máte ambice po ukončení svého studia rozvíjet své inovační schopnosti v komerční firmě nebo založit a rozvíjet vlastní firmu (či start-up), nabízí právě vám konsorcium EIT Manufactruring tuto příležitost. Událost je mimo to výbornou příležitostí k rozšíření svých kontaktů a měkkých dovedností v okruhu kolegů z celé Evropy (kromě České Republiky a Slovenska se účastní především Francie, Španělsko, Portugalsko a Estonsko). Letní škola je zakončena „EIT labelled participation certificate“, podepsaný inovačním expertem EIT, garantem programu a zástupci obou vysokých škol.

Využijte této unikátní příležitosti a přihlaste se do Doctoral Summer School přes portál EIT Manufacturing ZDE. Uzávěrka přihlášek je 15. 6. 2023.

Podrobný program EIT Manufacturing Doctoral School 2023 naleznete zde.

Cena Letní školy je 800€, ale prvních 5 zájemců z ČVUT v Praze má účast ZDARMA a to díky podpoře EIT Manufacturing.

Počítat je nutné s náklady na

• cestu do Bratislavy (cesta zpět je financována),
  • ubytování v Bratislavě a
  • částečně stravu (obědy, coffee breaky 2krát denně a 2 společenské večeře jsou součástí podpory programu EU).

V případě jakýchkoliv dotazů (konkrétnější náplň letní školy, organizace apod.) či nejasností (aplikace přihlášky, potřebné dokumenty, požadavky na účastníky) neváhejte kontaktovat Ing. Martina Mareše, Ph.D. (e-mailem: m.mares@rcmt.cvut.cz nebo na tel.: +420 605 205 913), který je vám v otázkách Doctoral Summer School a EIT labelled Doctoral School plně k dispozici.

Doctoral Summer School je samostatnou a ucelenou součástí EIT labelled Doctoral School zaměřené na podporu vzdělání v oblasti podnikatelství a inovací. Tento komplexní dvouletý (čtyřsemestrový) vzdělávací paralelní program k PhD studiu je prakticky orientovaný na rozvoj vlastního byznysu za podpory inovačních expertů EIT a kapacit partnerských univerzit: ČVUT v Praze, STU v Bratislavě, FEUP (University of Porto), Arts et Metiers Institute of Technology, Grenoble INP, University of Tartu a Mondragon University. Více informací o celém programu naleznete zde.

Zahájení:
10 července, 2023