Oborový den Ústavu výrobních strojů a zařízení

26 října, 2022 @ 12:30 - 14:00

Zajímáte se o průmyslovou automatizaci, řízení a pohony obráběcích strojů, konstrukci, technologii či design v konstrukci strojů? To, a ještě více vás čeká na Oborovém dnu na Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulty strojní ČVUT v Praze, který se bude konat ve středu 26. října 2022 od 12.30 hodin na adrese Horská 3, Praha 2 Albertov (budova A).

Provedeme vás laboratořemi a představíme navazující magisterský obor:

• Robotika a výrobní technika, zaměření Výrobní technika

Seznámíme vás se studijním plánem, potenciálem vašeho budoucího uplatnění a tématy bakalářských a diplomových prací, které můžete zpracovávat pod vedením našich pedagogů.
Výrobní stroje jsou oborem, ve kterém ČR zaujímá 7. místo na světě v produkci na obyvatele a většina produkce je exportována na vyspělé trhy světa. V oboru působí desítky prosperujících firem. Naši studenti spolupracují na projektech realizovaných spolu s průmyslovými partnery, mají možnost cestovat a studovat v zahraničí a po ukončení studia snadno nalézají atraktivní profesní uplatnění.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Již nyní můžete navštívit naše laboratoře prostřednictvím virtuální prohlídky.

Datum:
26 října, 2022