Webinář: Digitalizace SME pro řešení výrobních problémů

14 června, 2022 @ 09:00 - 10:30

Online informační webinář o výhodách spolupráce podniků, výzkumných pracovišť a univerzit v rámci tzv. Teaching & Learning Factories.

V úterý 14. 6. od 9.00 hodin se v rámci projektu EIT Manufacturing SmartDIGI uskuteční online informační webinář o výhodách spolupráce podniků, výzkumných pracovišť a univerzit v rámci tzv. Teaching & Learning Factories.

T&LF velmi účinný nástroj inovativních snah podniků a výbornou příležitostí pro studenty vyzkoušet si práci na řešení reálného průmyslového problému. Webinář bude demonstrovat bohaté praktické zkušenosti odborníků z různých zemí.

Technické univerzity, výzkumné a vývojové organizace a malé a střední podniky z oblasti výroby jsou zvány na mezinárodní workshop, na kterém se bude diskutovat o technologických výzvách a řešeních v oblasti digitalizace. Interaktivní online akce představí výhody programu SmartDIGI, v němž studenti, akademičtí pracovníci a malé a střední podniky z oblasti výroby spolupracují na rozvoji dovedností prostřednictvím společného vytváření řešení skutečných výrobních problémů. Zástupci podniků si zvýší kvalifikaci a získají znalosti v oblasti digitalizace, přičemž budou seznámeni se sítí spolupráce napříč zúčastněnými průmyslovými a akademickými odvětvími v Evropě.

Registrace je možná ZDE.

Více informací, program a kontakty naleznete v pozvánce.

Datum:
14 června, 2022