Webinář Kariéra v průmyslu

25 května, 2021 @ 10:00 - 11:30

Srdečně vás zveme na mezinárodní webinář s představiteli evropských výrobních podniků týkající se globálních trendů a relevantních témat kariéry v technických oblastech, který se bude konat 25. května 2021.

Webinář je on-line mezinárodní událostí v rámci evropského projektu ManuLearn, do kterého je zapojena i Fakulta strojní ČVUT v Praze, a který má za cíl zvýšit inovační potenciál evropských zemí prostřednictvím vzdělání, podpory digitalizace v rámci konceptu Průmyslu 4.0, genderové rovnováhy a zlepšování „měkkých“ dovedností.

Řečníci na této události se s vámi podělí o zkušenosti nabyté budováním své kariéry, odpoví na otázky, jak dosáhli svého postavení a jaké dovednosti a kompetence jim pomohly k úspěchu v průmyslovém podniku 21. století.

Program:

• Představení evropského projektu ManuLearn
  • Reda Šakurskienė, vedoucí oddělení marketingu, „Novameta“, Litva
  • Karolina Papreckytė, export a marketingový management, „Sargasas“, Litva
  • Ezekiela Arrizabalaga, výzkumnice, „Tecnalia“, Španělsko
  • Závěrečná diskuze

Událost proběhne v anglickém jazyce.
Registrace na webinář je možná přes odkaz: REGISTRACE
Po registraci účastníci obdrží přístupové údaje den před konáním události.

Datum:
25 května, 2021