Manufacturing Innovation Webinar – Manufacturing and Industrial Insights and Tendencies

30 května - 31 května89€
Webinář o inovacích ve výrobě – Výrobní a průmyslové trendy a tendence

Získejte přehled o historickém vývoji, porozumějte úloze digitálního dodavatelského řetězce ve výrobě. Naučte se používat nástroje umělé inteligence (AI) a expertní systémy pro efektivní návrh procesů a plánování výroby vybavené znalostmi pro navigaci a inovace v digitálním výrobním prostředí.

Tento kurz je vyučován jednou z našich partnerských univerzit, University of Tartu, nabízí osobitý přístup tím, že komplexně zkoumá historii návrhových nástrojů a sleduje jejivh vývoj od technik ručního kreslení až po éru digitální transformace. Poskytuje praktické poznatky o vlivu digitálních dodavatelských řetězců s využitím platforem v reálném světě.
Kromě toho se zaměřuje na spletitou oblast AI a expertních systémů, zejména v kontextu návrhu a plánování procesů. Zaměřením se na tyto špičkové technologie kurz zdůrazňuje vznik nových obchodních příležitostí při synergii technologie a designu a podtrhuje dynamickou souhru mezi inovacemi a podnikáním v moderním průmyslovém prostředí.

Podrobnosti a možnost přihlášení ZDE

Jedná se o první z řady šesti inovačních webinářů připravených EIT Manufacturing. Webináře jsou zaměřeny na aktuální témata ve výrobě, jako digitální, etická, udržitelná výroba atd., a nabízejí informace umožňující hlubší pochopení těchto témat, což je nezbytným krokem k posunu směrem k inovativním, moderním a udržitelným výrobním technikám. Webináře vedou odborníci z partnerských univerzit EIT Manufacturing: University of Tartu, Mondragon University a Českého vysokého učení technického v Praze.

Témata a termíny webinářů:

Webináře jsou otevřené všem zájemcům s minimálně bakalářským vzděláním.

Poplatek za všech 6 webinářů:
Standardní poplatek: 454 €
Studenti ČVUT: 384 €

Poplatek za jednotlivé webináře:
Standardní poplatek: 89
Studenti ČVUT: 75 €