Studijní příležitost pro všechny doktorandy ČVUT v Praze

Výzva pro všechny PhD studenty ČVUT v Praze
PŘIHLASTE SE ZDARMA DO I&E PROGRAMU EU!!!

Přihlaste se do I&E programu financovaného EU a staňte se součástí mezinárodní komunity EIT Manufacturing. Toto je jedinečná příležitost nejen pro ty, kdo mají v životě inovační a podnikatelské ambice, ale také chtějí získat nové vědomosti a zážitky s kolegy jiných evropských universit a zlepšit si své soft skills.

EIT Manufacturing Doctoral School podporuje doktorandy při transformaci jejich výsledků výzkumu nebo patentů na marketingová řešení. Program je k dispozici doktorandům ze 7 evropských univerzit (včetně ČVUT v Praze) a doplňuje doktorské studium o mezinárodní dvouleté vzdělání zaměřené na inovace a podnikání. Program běží paralelně s doktorským studiem a na jeho konci absolvent obdrží EITM labelled certifikát přiložený k doktorskému diplomu.

1. ročník studenti věnují prohloubení znalostí o specifických výrobních aspektech, jako je Green Manufacturing, Robotika, Chytré Výrobní Systémy apod. Paralelně pracují na myšlence marketingového řešení pro své doktorské téma/projekt prostřednictvím metodologií Design Thinking.
  2. ročník programu pokračuje zaměřením na podnikatelské aspekty. Studenti pracují na definici a případném spuštění inovativního start-upu, který může získat další podporu z mnoha iniciativ EIT Manufacturing.

Vzdělávání je obohaceno 5 měsíci studentské mobility v akademickém i průmyslovém prostředí. Program je plně financován včetně mezinárodní a mezisektorové mobility! Studenti ČVUT v Praze mají účast zdarma.

• Přehledné informace v ČJ včetně odkazů naleznete ZDE.
  • Podrobné informace v AJ o požadavcích naleznete ZDE.
  • On-line podání přihlášky je možné do 31. 1. 2024 ZDE.

Pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů/nejasností a pomoc s podáním přihlášky kontaktujte:

doc. Ing. Martin Mareš, Ph.D.

Vedoucí týmu EITM-DS na ČVUT v Praze
tel.: 00420 605 205 913