Kurz Digitální výroba pro zvýšení flexibility

29 září, 2023 @ 09:00 - 17 listopadu, 2023 @ 16:00

Digitální výroba pro zvýšení flexibility

Ústav výrobních strojů a zařízení Fakulty strojní ČVUT v Praze (RCMT) ve spolupráci s Národním centrem Průmyslu 4.0 představují sekvenci odborných kurzů zaměřených na zvýšení technických a digitálních znalostí zaměstnanců ve vedoucích funkcích firem. Program je zaměřen zejména na tato témata:

• Digitální dvojčata strojů a procesů,
  • Chytré výrobní systémy,
  • Flexibilní automatizace
  • a Průmyslová robotika.

Maximální kapacita kurzu je 25 osob. Z jedné firmy je ale možno přihlásit  více zaměstnanců a obsah kurzu pak přizpůsobit přímo potřebám firmy. Kurzy jsou prakticky orientované a probíhat budou kontaktní formou na pracovištích ČVUT Fakultě strojní (RCMT) a Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC).

Délka kurzu bude v letošním roce 48 výukových hodin (6 dní). Zahájen bude 2. 10. 2023 prvním výukovým modulem a dále bude pokračovat s týdenní frekvencí do 17. 11. 2023 s výjimkou týdne, kdy se koná MSV Brno.

Komu je kurz určen: Vzdělávací program FlexMan je určen primárně pro malé a střední podniky, účastnit se však mohou i ostatní zájemci.

Vzhledem k současné situaci v průmyslu, který se musí vypořádat s mnoha obtížemi, nabízíme výhodnou cenu 500 Kč/osoba/výukový modul (1 den kurzu). Naším cílem je především pomoci firmám v této turbulentní době zvýšit odbornost jejich zaměstnanců, pokud jde o využití moderních technologií a tím i konkurenceschopnost celé firmy. Registrace účastníků je možná na odkazu ZDE do 24. 9. 2023.

Podrobný program je ZDE.

Kontaktní osoba

Ing. Martin Mareš, Ph.D. z FS ČVUT z Ústavu výrobních strojů a zařízení RCMT, tel. +420 605 205 913

Tento seminář je realizován v rámci projektu:

Další informace o o EITM Hub ZDE

Zahájení: